פרחים ליום אהבה בחולון

מומלצים

מומלץ

קופסת ורדים קטנה - אדום

180 ₪

קופסת ורדים קטנה - אדום180 ₪

מומלץ

קופסת ורדים בינונית - אדום

280 ₪

קופסת ורדים בינונית - אדום280 ₪

מומלץ

זר פיצוץ לאוהבים

250 ₪

זר פיצוץ לאוהבים זר ענק ענק זר שזור מורדים אדומים שושן צחור חרציות ראש גפסנית כפות ארליה ודוקים ארוז ברשת משובצת לבן250 ₪

מומלץ

זר אהבה טהורה

200 ₪

זר אהבה טהורה. הזר שזור רק על לבן- שושן צחור ליזינטוס לבן חרציות לבן ורדים לבו ארליה ורוסקוס. ארוז ברשת לבנה200 ₪

מומלץ

קופסת ורדים ענקית - לבן

300 ₪

קופסת ורדים ענקית - לבן300 ₪

מומלץ

קופסת ורדים בינונית - אפרסק

250 ₪

קופסת ורדים בינונית - אפרסק250 ₪

מומלץ

זר ורדים שושן

150 ₪

זר ורדים שושן זר שזור מורדים אדומים שושן צחור ומגנית שרך האור גפסנית וכפות ארליה ארוז ברשת קוקוס אדומה150 ₪

מומלץ

זר אהבה תוססת

160 ₪

זר אהבה תוססת מורדים ורודים ליזיטוס סגול גפסנית אסטר ןכפות ארליה ארוז ברשת קוקוס ורוד זה תוסס160 ₪

מומלץ

קופסת ורדים ענקית - אדום

350 ₪

קופסת ורדים ענקית - אדום350 ₪

מומלץ

קופסת ורדים אדום ענקית

350 ₪

קופסת ורדיםאדום ענקית350 ₪

מומלץ

זר מדורג צחור

200 ₪

זר מדורג צחור זר שזור בדירוג על בסיס לבן ירוק חרציות שושן צחור סיפנים ורדים לבנים ארוז ברשת קוקוס200 ₪

מומלץ

קופסת ורדים בינונית - ורוד

250 ₪

קופסת ורדים בינונית - ורוד250 ₪

מומלץ

קופסת ורדים קטנה - ורוד אקווה

160 ₪

קופסת ורדים קטנה - ורוד אקווה160 ₪

מומלץ

זר סטאר הטיטאניק

150 ₪

זר סטאר הטיטאניק הזר שזור אסטר ורדים טיטניק סולידגו וארליה. וארוז ברשת סגולה150 ₪

מומלץ

זר אקווה

200 ₪

זר אקווה שזור מורדים ורוד חרציות לילות ורוד גפסנית וליזינטוס לבן רשת שלג ורוד200 ₪

מומלץ

זר ורוד

150 ₪

זר ורוד ורדים ורודים גרברות גפסנית ולימוניום ארוז ברשת קוקוס ורוד150 ₪

פרחים ליום אהבה בחולון


מה כיף יותר מלפתוח את הדלת ולגלות מאחוריה זר פרחים רענן וססגוני, מבושם וקסום שמראה שמישהו חשב עליכם באמת? פרחים היו מאז ומעולם המתנה האולטימטיבית לכל מאורע. הם משדרים אהבה והערכה ומעניקים למקבל תחושת שייכות וקרבה. משום שכך, פרחים נחשבים למתנה האידיאלית ליום האהבה.

פרחים ליום האהבה מומלץ לקנות בעיר חולון, שם ממתינים לכם סידורי פרחים מרהיבים המשדרים אהבה ללא מילים. רוצים להביע רגשי אהבה? עשו זאת בפרחים. הפרח מדבר בשפת הלב, וכולנו יודעים זאת מאז היינו ילדים קטנים. הרי כולנו קטפנו פעם פרחים בגינה כשרצינו לומר לאימא 'אנחנו אוהבים אותך', אבל התביישנו... זרי ורדים בצבעי לבן ואדום השזורים בצורת לב, או סידורי פרחים יפהפיים אחרים המשדרים אהבה בשפתם שלהם ומביעים את רגשי ליבכם ההומים, הם הבחירה המומלצת ביותר ליום מיוחד זה במידה ואתם צריכים עוד משלוחי פרחים בחולון תוכלו לעשות זאת בקלות באחד מסניפינו בחולון.

מתנה מושלמת בקלות ובמהירות

חנויות הפרחים באזור חולון מאפשרות לכם לרכוש זר יפה, מהודר ומחמם לבבות ליום האהבה, ללא כל מאמץ. אם גם אתם חווים בכל שנה את ההתלבטויות והחיבוטים שבקניית מתנה ליום האהבה, וגם אתם, כמו כולם, מוצאים את עצמכם משוטטים בין החנויות השונות ומחפשים מתנה שתקלע לטעמה של המקבלת, שתיראה יוקרתית, שתשדר הערכה ושלא תרוקן את הכיס, יש לנו המלצה חמה עבורכם – לכו על פרחים. חנויות פרחים בחולון וברחביי הארץ נגישות וקרובות לכל מקום. תוכלו למצוא בקלות חנויות פרחים בקניונים וברחובות מרכזיים בחולון, המציעות מבחר מדהים של פרחים רעננים שכיף לראות ולהריח, מגוון סידורים מקוריים ומרהיבים, וכמובן – שירותיי משלוחים. אם אתם מתעצלים לצאת, תוכלו להסתפק בקניה דרך האינטרנט. לשבת בחדר, ליהנות מהמזגן ולראות את תמונת הזר על מסך המחשב. כמה שניות מזמנכם, וזר פרחים יפהפה ליום האהבה יצא לדרך. מתלבט עדיין ? היכנס לפוסט  5 סיבות הכי טובות לקניית פרחים בעיר חולון.

אין מחיר לאהבה

כמה יעלה לכם זר מושקע ומרשים ליום האהבה? מחירו של זר פרחים נע בין עשרות שקלים לזר פשוט, עד למאות שקלים לזר יוקרתי ומיוחד. בחנויות רבות תוכלו לשלב בלוני הליום ושוקולדים משובחים בסידור הפרחים שלכם, מה שעשוי לייקר מעט את המחיר הסופי. הכיף העיקרי בקניית פרחים למתנה היא העובדה שאתם שולטים על המחיר. תארו למעצבת במקום את הרגשות שברצונכם להביע, את הרושם שברצונכם ליצור, ואת תקרת המחיר שלכם. מכאן – הכל נתון בידיה האמונות של השוזרת, ובתוך כמה דקות יהיה בידכם זר מרהיב. אם אתם מוותרים על התענוג שבהבאת הזר במו ידיכם ועל ההנאה שבקריאות ההפתעה וההתרגשות, תוכלו להשתמש בשירות המשלוחים הקיים בכל חנות פרחים בחולון. והעיקר, חשוב שתזכרו, כי מחיר הזר איננו העיקר, שהרי כידוע, לאהבה אין מחיר...