פרחים ליום האהבה

מומלצים

מומלץ

כדור אהבה

170 ₪

זר כדור אהבה זר רק מורדים פתוחים צמודים ארליה ומגנית מכופלת סביב170 ₪

מומלץ

קופסת ורדים בינונית - אדום

250 ₪

קופסת ורדים בינונית - אדום250 ₪

מומלץ

קופסאות ורדים הפתעה ורוד לבן

185 ₪

קופסאות ורדים הפתעה ורוד לבן185 ₪

מומלץ

זר סטאר הטיטאניק

170 ₪

זר סטאר הטיטאניק הזר שזור אסטר ורדים טיטניק סולידגו וארליה. וארוז ברשת סגולה170 ₪

מומלץ

קופסת ורדים קטנה - ורוד אקווה

160 ₪

קופסת ורדים קטנה - ורוד אקווה160 ₪

מומלץ

זר פיצוץ לאוהבים

420 ₪

זר פיצוץ לאוהבים זר ענק ענק זר שזור מורדים אדומים שושן צחור חרציות ראש גפסנית כפות ארליה ודוקים ארוז ברשת משובצת לבן420 ₪

מומלץ

קופסת ורדים קטנה - לבן

160 ₪

קופסת ורדים קטנה - לבן160 ₪

מומלץ

קופסת ורדים בינונית - לבן

250 ₪

קופסת ורדים בינונית - לבן250 ₪

מומלץ

קופסאות ורדים הפתעה שחור לבן

185 ₪

קופסאות ורדים הפתעה שחור לבן185 ₪

מומלץ

קופסאות ורדים לבן ורוד

185 ₪

קופסאות ורדים לבן ורוד185 ₪

מומלץ

קופסאות ורדים ורוד לבן

185 ₪

קופסאות ורדים ורוד לבן185 ₪

מומלץ

זר הזריחה

150 ₪

זר הזריחה זר שזור מורדים צהוב אדם חרציות ראש לילות חרציות וכפות ארליה ארוז ברשת קוקוס כתום150 ₪

מומלץ

זר לה ולי

170 ₪

זר לה ולי זר שזור מורדים אדומים שושן צחור מגנית מקופלת גפסנית וכפות ארליה ארוז ברשת קוקוס אדום170 ₪

מומלץ

זר אהבה לאור ירח

170 ₪

זר אהבה לאור ירח זר מורדים לבנים שושן צחור גפסנית וכפות ארליה ארוז ברש קוקוס סגול170 ₪

מומלץ

זר לילות קסומים

170 ₪

זר לילות קסומים זר שזור ורדים לבנים אסטר או ליזינטוס סגול גיבסנית ארליה. ארוז ברשת סגול_170 ₪

מומלץ

כדור אהבה חלומי

170 ₪

זר כדור אהבה חלומי זר רק מורדים פתוחים צמודים ארליה ומגנית מכופלת סביב170 ₪

פרחים ליום האהבה


פרחים ליום האהבה בחולון

מה כיף יותר מלפתוח את הדלת ולגלות מאחוריה זר פרחים רענן וססגוני, מבושם וקסום שמראה שמישהו חשב עליכם באמת? פרחים היו מאז ומעולם המתנה האולטימטיבית לכל מאורע. הם משדרים אהבה והערכה ומעניקים למקבל תחושת שייכות וקרבה. משום שכך, פרחים נחשבים למתנה האידיאלית ליום האהבה.

פרחים ליום האהבה מומלץ לקנות בעיר חולון, שם ממתינים לכם סידורי פרחים מרהיבים המשדרים אהבה ללא מילים. רוצים להביע רגשי אהבה? עשו זאת בפרחים. הפרח מדבר בשפת הלב, וכולנו יודעים זאת מאז היינו ילדים קטנים. הרי כולנו קטפנו פעם פרחים בגינה כשרצינו לומר לאימא 'אנחנו אוהבים אותך', אבל התביישנו… זרי ורדים בצבעי לבן ואדום השזורים בצורת לב, או סידורי פרחים יפהפיים אחרים המשדרים אהבה בשפתם שלהם ומביעים את רגשי ליבכם ההומים, הם הבחירה המומלצת ביותר ליום מיוחד זה במידה ואתם צריכים עודמשלוחי פרחים בחולון תוכלו לעשות זאת בקלות באחד מסניפינו בחולון.

מתנה מושלמת בקלות ובמהירות

חנויות הפרחים באזור חולון מאפשרות לכם לרכוש זר יפה, מהודר ומחמם לבבות ליום האהבה, ללא כל מאמץ. אם גם אתם חווים בכל שנה את ההתלבטויות והחיבוטים שבקניית מתנה ליום האהבה, וגם אתם, כמו כולם, מוצאים את עצמכם משוטטים בין החנויות השונות ומחפשים מתנה שתקלע לטעמה של המקבלת, שתיראה יוקרתית, שתשדר הערכה ושלא תרוקן את הכיס, יש לנו המלצה חמה עבורכם – לכו על פרחים. חנויות פרחים בחולון וברחבי הארץ נגישות וקרובות לכל מקום. תוכלו למצוא בקלות חנויות פרחים בקניונים וברחובות מרכזיים בחולון, המציעות מבחר מדהים של פרחים רעננים שכיף לראות ולהריח, מגוון סידורים מקוריים ומרהיבים, וכמובן – שירותי משלוחים. אם אתם מתעצלים לצאת, תוכלו להסתפק בקניה דרך האינטרנט. לשבת בחדר, ליהנות מהמזגן ולראות את תמונת הזר על מסך המחשב. כמה שניות מזמנכם, וזר פרחים יפהפה ליום האהבה יצא לדרך. מתלבט עדיין ? היכנס לפוסט  5 סיבות הכי טובות לקניית פרחים בעיר חולון.

אין מחיר לאהבה

כמה יעלה לכם זר מושקע ומרשים ליום האהבה? מחירו של זר פרחים נע בין עשרות שקלים לזר פשוט, עד למאות שקלים לזר יוקרתי ומיוחד. בחנויות רבות תוכלו לשלב בלוני הליום ושוקולדים משובחים בסידור הפרחים שלכם, מה שעשוי לייקר מעט את המחיר הסופי. הכיף העיקרי בקניית פרחים למתנה היא העובדה שאתם שולטים על המחיר. תארו למעצבת במקום את הרגשות שברצונכם להביע, את הרושם שברצונכם ליצור, ואת תקרת המחיר שלכם. מכאן – הכל נתון בידיה האמונות של השוזרת, ובתוך כמה דקות יהיה בידכם זר מרהיב. אם אתם מוותרים על התענוג שבהבאת הזר במו ידיכם ועל ההנאה שבקריאות ההפתעה וההתרגשות, תוכלו להשתמש בשירות המשלוחים הקיים בכל חנות פרחים בחולון. והעיקר, חשוב שתזכרו, כי מחיר הזר איננו העיקר, שהרי כידוע, לאהבה אין מחיר…