פרחי רון: פרחים טריים מהחקלאי לצרכן נשזרים עבורכם באהבה

כשחג, יום האהבה או מאורע אישי מתרחש וקשה להשיג ורדים בחנויות, לפרחי רון יש ורדים בשפע בשבילכם. משק הוורדים שלנו, הגדול בארץ, מביא לכם כל יום פרחים טריים, שנקטפו 24 שעות קודם, לחנויות הפרחים באשקלון ולחנות הפרחים בחולון.

החלטנו לקצר את הדרך מהחקלאים אליכם, כדי שתקבלו את הפרחים הרעננים ביותר, למרות חייהם הקצרים, ושתיהנו מהם לאורך זמן. לכן, אנחנו מייצרים שתלי ורדים בחוות הגידול שלנו במושב ברכיה שליד אשקלון, ומגדלים את הוורדים בעצמנו. אנחנו גם משקמים באהבה גדולה ורדים ופרחים אחרים באמצעות טכנולוגיות מתקדמות וידידותיות לסביבה, כדי שתקבלו את התוצר האיכותי ביותר.

 

מגדלים ילדים ופרחים

העסק המשפחתי התחיל בכלל כמשק שמגדל ירקות, אבל מרים ובן ציון סיגרון אהבו ורדים כל כך, שהחלו לגדל אותם ולייצאם לאירופה ב-1970. הם קראו לעסק שלהם “פרחי רון” כקיצור לשם המשפחה, וגידלו את הוורדים באותו משק בו גידלו את בניהם, אסף וקובי.

כשגדלו אסף וקובי, הצטרפו הבנים לעסק המשפחתי והובילו אותו קדימה. במקום לייצא לאירופה, אסף וקובי בנו תשתית ענפה של לקוחות כאן בארץ, כולל 3 חנויות שהקימו – שתי חנויות פרחים באשקלון וחנות פרחים אחת בחולון, שמאפשרות לכם לקנות מקומי ישירות ממגדלי הפרחים. את קובי אפילו תמצאו בחנויות על בסיס יומיומי, בעוד אסף נשאר במושב לטפח את הפרחים.

כיום, כשמרים ובן ציון פרשו, אסף וקובי מנהלים את פרחי רון, ומגדלים בעצמם ילדים שעוזרים בעסק בתקופות עמוסות.

 

אנחנו קמים בבוקר כדי להגשים לכם חלומות

אנשים נכנסים לחנויות הפרחים באשקלון ולחנות הפרחים בחולון מסיבות מגוונות. חלק באים לקנות פרחים לחג – בין אם זה חג יהודי, נוצרי או מוסלמי. חלק רוצים לקנות פרחים לאירועים, כמו חתונות או טקסי קבלת תארים. אחרים מנסים לשבות לבבות ביום האהבה ובדייטים, בתאריכים מיוחדים, או להתנצל על טעויות. ויש גם כאלה שקונים פרחים סתם ככה, באמצע היום, כדי להוסיף צבע לחיים וריחות משכרים לבתים.

על הדרך, הם עושים לנו טוב על הלב כשהם חולקים אתנו שוב ושוב כיצד שימחו את אהוביהם, או חוזרים אלינו כדי להעלות עוד חיוך עם זר.

מאחורי הקלעים, אנחנו לומדים כל הזמן דרכים חדשות לשלב צבעים, ריחות וסוגי פרחים. הצוות שלנו עובר השתלמויות רבות כדי שנוכל לתת לכם חווית קנייה מושלמת, שמתאימה לצרכיכם האישיים. אנחנו משקיעים שעות על גבי שעות כדי לשזור לכם זרי פרחים באהבה, כי, לפני הכל, המטרה שלנו היא להגשים לכם חלומות.