תקנון אתר

כללי

א. האתר  הינו אתר ברשת האינטרנט, המנהל חנות וירטואלית, ומציע ללקוחותיו מידע ומכירת מוצרים שונים (זרי פרחים, עציצים כלי נוי וכו’) (להלן: המוצרים). האתר הינו בבעלות חברת פרחי רון.

ב. השימוש בלשון זכר בתקנון זה הוא מטעמי נוחות בלבד.

ג. כל הקונה מוצרים ו/או מתעתד לרכוש ו/או לקבל באמצעות האתר אינפורמציה ו/או מי שגולש באתר ומשתתף שהאתר מציע מתחייב ומצהיר כי קרא את התקנון ומסכים להוראותיו.

 

תנאי שימוש באתר: קניית מוצרים וקבלת מידע

ד. ניתן לבצע פעולות שונות באתר אך ורק לשם ביצוע הזמנות, קבלת שירותים ו/או מידע. אין לעשות שימוש באתר זה למטרות אחרות.

ה. כל אדם שהינו מעל גיל 18 שנים וברשותו כרטיס אשראי תקף של אחת מחברות האשראי הפעילות בישראל (או בעל הרשאה מפורשת מאת בעל כרטיס האשראי), רשאי להגיש הצעות לקניית שירותים באמצעות האתר.

ו. הזמנתו או הצעתו (להלן: ההצעה) של הקונה לקבלת שירותים תתקבל אך בתנאי שהתקיימו כל התנאים הבאים במצטבר:

i. ניתן אישור לביצוע העסקה מחברת האשראי של הקונה.

ii. המוצרים המבוקשים נמצאים במלאי.

iii. המען בו יש לספק את השירות נמצא במפת החלוקה של החברה.

iv. הקונה הינו בעל תא דואר אלקטרוני אישי ברשת האינטרנט, למעט אם העסקה נעשית באמצעות הטלפון.

3. כיצד קונים באמצעות האתר

א. תחילה יש לבחור את המוצר וללחוץ הוספה לסל.

ב. יש לבחור תאריך אספקה רצוי.

ג. אם הנך גולש רשום יש להזין שם משתמש וסיסמא, אם הנך גולש אנונימי יש לבצע הרשמה קצרה.

ד. יש לציין את הכתובת למשלוח ,פרטי המקבל ושעות משלוח רצויות.

ה. לתשומת לבך כל הזמנה כרוכה בדמי משלוח.

ו. יש לציין ברכה.

ז. יש להזין פרטי כרטיס אשראי.

ח. מספר הזמנה ישלח למייל האישי שלך.

 

מדיניות שירותים ומחירים

א. הזמנות באתר יתקבלו בקניה מעל 160 ₪ בלבד.

ב. התמונות המצולמות באתר לזרים, במספר גדלים, מייצגות את הזר ה-גדול/בינוני/קטן.

ג. מגוון השירותים, המחירים (לרבות בגין הוצאות משלוח) ותנאי התשלום באתר זה יכולים להשתנות מעת לעת על פי שיקול הדעת הבלעדי של החברה.

ד. במקרה שבוצעה הזמנה לקניית זרי פרחים וסידורי פרחים המוצגים באתר והתברר כי מוצר כלשהו מהמוצרים אזל, תספק החברה לקונה מוצר דומה למוצר שהוזמן על ידו, ככל הניתן בצבעים ו/או בסוג של מוצרים שהוזמן בהזמנה המקורית.

ה. ובמקרה שאזל כל מוצר אחר המוצג באתר תשלח לקונה הודעה מתאימה ע”י הדוא”ל או טלפונית. החברה שומרת לעצמה את הזכות להגיש הצעה לרכישת מוצר חלופי בעל אופי ומחיר דומים. אם יסכים לכך הקונה, פרטי ההזמנה שלו יעודכנו בהתאם. אם לא, ההזמנה שלו תימחק וכרטיס האשראי שלו לא יחויב.

ו. המשלוח יגיע ליעד המבוקש בתוך  4 שעות מרגע אישור ההזמנה בתנאי שההזמנה בוצעה בשעות פעילות מרכז ההזמנות, בימים א’-ה’ בשעות 08:00 – 18:00, ימי שישי וערבי חג בשעות 08:00 – 12:00למעט ערבי חג, בהם לא ניתן יהיה להתחייב לשעת הגעה. בימים אלו תסופק ההזמנה במהלך היום. טווח אספקה למשלוחים החל משעה 10:00 עד השעה 20:00, הזמנה שבוצעה עד השעה 18:00 תגיע ליעדה עד השעה 21:00.

ז. משלוח שחזר לסניף יחייב את המזמין בדמי שליחות נוספים בסך של מחיר השליחות כדי להוציא את ההזמנה בשנית ליעד המקורי או ליעד אחר.

הפרטים של קונה השירותים ואבטחת האתר

א. בעת ביצוע הזמנה לרכישת שירותים ע”י האתר הקונה יידרש להזין במערכת פרטים אישיים, פרטי ההזמנה, פרטי כרטיס האשראי וכו’ (להלן: הפרטים של הקונה). בעלי האתר ו/או מי מפעיליו ו/או מי ממנהליו ו/או מי מטעמם אינם אחראים לטעות הנעשית על ידי הקונה בעת הקלדת הפרטים. כמו כן, הנ”ל לא יישאו בכל אחריות כלשהי ישירות או בעקיפין למקרה שבו פרטי הרכישה לא ייקלטו במערכת ו/או לכל בעיה טכנית ו/או אחרת המונעת ביצוע פעולות באתר.

ב. הקלדת פרטים כוזבים מהווה עבירה פלילית. נגד מוסרי הפרטים הכוזבים יינקטו צעדים משפטיים, לרבות תביעות נזיקין בגין נזקים שעלולים להיגרם לאתר ו/או לבעלי האתר ו/או למי ממפעיליו ו/או למי ממנהליו ו/או למי מטעמם.  במקרה של הקלדה שגויה של פרטים (לרבות הפרטים האישיים של הקונה), שמורה לחברה ו/או מי מטעמה הזכות לפסול את ההצעה.

ג. מחשב עיבוד הנתונים של החברה מנהל רישום ממוחשב של כל הפעולות המתבצעות באתר. רישום זה יהווה ראיה לכאורה לאמור בפעולות אלו. ואולם, השעון של השרת יהווה ראיה סופית ומכרעת לעניין המועד בו בוצעה פעולה באתר.

ד. פרטי הפעולה באתר, לרבות פרטי ההצעה ופרטי הקונה יועברו ע”י פרוטוקול אבטחה מוצפן (SSL), המקובל בסחר אלקטרוני, למחשב עיבוד הנתונים של החברה. פרטים אלו לא יועברו על ידי החברה ומפעילי האתר לגורמים חיצוניים, למעט לחברת כרטיסי האשראי ולספקים, וזאת רק על מנת להשלים את פעולות הקנייה שביצע הקונה. החברה משאירה לעצמה את הזכות להשתמש בפרטים, שימסור הקונה לצורך ניתוח מידע סטטיסטי ומסירתו לגורמים אחרים. במקרה זה, הנתונים לא יתייחסו אישית למבצע הפעולה ולא יזהו אותו.

ה. החברה תהא רשאית לשלוח למבצעי הפעולות דוא”ל ולפנות אליהם בכתב או בעל פה בכל מידע בדבר מבצעים של החברה, חידושים באתר פרסומות מגופים מסחריים נבחרים וכיו”ב, אלא אם יודיע הקונה בכתב שהוא לא מעוניין בכך.

 

תשלום בגין השירותים

7. כל המחירים המוצגים באתר כוללים מע”מ, אלא אם כן צוין אחרת במפורש. התמורה בגין השירותים תגבה באמצעות כרטיס האשראי אשר פרטיו הוקלדו בהצעה לפני או בסמוך לשיגור המוצרים לכתובת אשר צוינה בהצעה. אם על פי מדיניות החברה יתאפשר תשלום התמורה בתשלומים, יתבצע חיוב בהתאם (בכפוף לאישור חברת האשראי).

8. סך התמורה בו ייחויב הקונה מופיע ב”עגלה” או “במסך פרטי העסקה – בתהליך הקופה”. סכום זה כולל את כל הפריטים המופיעים ב”עגלה” לרבות הוצאות משלוח.

 

הגבלת אחריות

10. החברה שואפת שכל המוצרים המוצעים על ידה באתר יהיו באיכות גבוהה וראויים לשימוש. דגש רב מושם על איכותם הגבוהה של פרחים, עציצים, צמחי נוי, זרי פרחים וסידורי פרחים.

11. החברה מתחייבת כי פרחים, עציצים, צמחי נוי, זרי פרחים וסידורי פרחים, יהיו מאיכות טובה וטריים. במידה ומי מהמוצרים הנזכרים לעיל אינו טרי (להלן: המוצר הפגום), זכאי הקונה לפנות אל החברה (ע”י מרכז הטלפונים שלה, בטלפון: 1-800-20-99-55 להודיע על כך. מוסכם על הצדדים, כי החברה תבדוק את התלונה ותהיה רשאית להחליף את המוצר הפגום או לזכות את הקונה בסך התמורה ששולמה בגין אותו מוצר (לרבות בעלות המשלוח, אם לא הוזמנו שירותים אחרים על ידי הקונה באותה עסקה), על פי שיקול דעתה הבלעדי, והכל בתוך 48 שעות לכל היותר.

12. הנהלת החנות שומרת את הזכות לא לכבד בקשות לביטול אשר יעשו לאחר שעתיים מהזמן המתואם להגעת המשלוח, או מכל סיבה אחרת בהתאם לתקנון זה ובהתאם להסבר אשר יינתן ללקוח בעת שיחת הביטול.

13. האחריות הבלעדית לכל המוצרים שאינם פרחים, עציצים, צמחי נוי, זרי פרחים וסידורי פרחים ולגבי כל מידע או מצג שנעשה באתר בכל הנוגע למהות המוצרים, לרבות שמות היצרנים, טיב המוצרים, תכונות המוצרים, תמונות המוצרים וכיוצ”ב, חלה על היצרנים ו/או היבואנים ו/או המשווקים המורשים של המוצרים, על-פי החוקים והתקנות להגנת הצרכן ובהתאם לתנאי תעודות האחריות והשירות הצמודות לכל מוצר/שירות, אם צורפו.

14. התמונות באתר מיועדות להמחשה בלבד. יודגש, כי לאור העובדה כי התמונות מוצגות על גבי צג המחשב ו/או מודפסות ע”י המחשב, ייתכנו הבדלים ושינויים בין המראה המוצר בתמונה לבין המוצר במציאות.

15. בכל מקרה חבות החברה, תחת כל עילה משפטית שהיא, בגין מוצרים הנזכרים בסעיף זה לא תעלה מעבר לגובה התמורה ששולמה בפועל על המוצר/השירות שהוזמנו ע”י הקונה.

16. החנות ו/או בעלי האתר ו/או מקימיו ו/או מי מפעיליו ו/או מי ממנהליו ו/או מי מטעמם אינם אחראים לכך שהשרת אשר באמצעותו עובד האתר יהיה נקי מווירוסים או מרכיבים או אלמנטים זרים אחרים אשר עלולים לפגוע או לפגום במחשב האישי של הקונה או בציוד אחר של הקונה כאשר הוא נכנס ו/או מזמין או שירותים ו/או משתמש באתר. כמו כן, החברה לא תהיה אחראית לפעילות בלתי חוקית באתר שנעשית על ידי קונה כלשהו או צד ג’ כלשהו שאינו בשליטת החברה. החברה תהא רשאית להפסיק או למנוע את התקשרות או הגישה של קונים לכל חלק שהוא באתר או באתר כולו בכל שלב.

 

שיפוי ופיצוי בגין שימוש בלתי ראוי באתר

18. כל העושה שימוש בלתי ראוי באתר מתחייב לשפות ולפצות את החברה ו/או בעלי האתר ו/או מקימיו ו/או מי ממפעיליו ו/או מי ממנהליו ו/או מי מטעמם בגין כל תביעה ו/או הוצאה ו/או נזקים מכל מין וסוג כלשהו כולל הוצאות משפטיות, אשר ייגרמו לחברה /או בעלי האתר ו/או מקימיו ו/או מי ממפעיליו ו/או מי ממנהליו ו/או מי מטעמם.

 

בעלות ושמירה על זכויות

20. האתר מכיל חומרים שונים, המוגנים ע”י זכויות יוצרים, סימני מסחר,  זכויות קניין אחרות, לרבות תוכן, תמונות, גרפיקה, מוסיקה, וידאו וקול, אשר חלקם בבעלות החברה וחלקם בבעלות צדדי ג’. קונה ו/או גולש ו/או כל צד ג’ המבצע פעולות בו אינו רשאי לשנות, לפרסם, לשדר או להעביר, לקחת חלק בהעברה או מכירה ולהשתמש באתר או בחלק ממנו לשם יצירת יצירה נגזרת או לנצל את האתר, ו/או את תוכנו של האתר, כולו או חלקו למטרה כלשהי, למעט המטרה, שלשמה נוצר האתר. החברה מתירה למשתמש “להוריד” (download) נתונים למחשבו האישי לצורך שימוש אישי בלבד שאינו מסחרי, היתר זה כמו גם כל פעולה חוקית אחרת באתר, אין בהם כדי להקנות למשתמש זכות קניינית כלשהי במידע האמור בפרט ובאתר ובתוכנו של האתר בכלל.

21. המשתמש מתחייב שלא להעלות (upload) לאתר כל מידע מכל סוג ומין שהוא, המפר את זכויות היוצרים, סימני המסחר ו/או כל זכות קניינית אחרת ו/או חומר פורנוגרפי ו/או חומר שיש בו חשש ללשון הרע וכו’. העלה המשתמש מידע ו/או חומר כאמור לעיל, מתחייב הוא לשפות את החברה ו/או מי מטעמה ו/או את מפעילי האתר בגין כל נזק ו/או הוצאה (לרבות שכ”ט עו”ד והוצאות משפט), שייגרמו להם כתוצאה מהתנהגותו הבלתי ראויה של המשתמש, הנזכרת לעיל.

22. האתר מכיל קישורים (לינקים) לאתרים אחרים ברשת האינטרנט. החברה מספקת לינקים אלה לנוחות בלבד ואין היא נושאת באחריות למידע המופיע בהם או באתרים אחרים המקושרים אליהם לתוקפם ולחוקיותם. קונה המבקש לעשות שימוש בלינקים אלה עושה זאת על אחריותו בלבד.

23. כל המבקש ליצור לינק לאתר זה באתרים אחרים נדרש לפנות בכתב ומראש לחברה על מנת לקבל אישור בכתב לכך תנאים נוספים ומקום השיפוט.

24. החברה תהא רשאית לסגור את האתר או לבטל שירותים או לצמצמם. כמו כן, תהא החברה רשאית לשנות את תקנון האתר מעת לעת.

25. כל מחלוקת שהיא בין קונה ו/או גולש באתר לבין החברה בשל פעילות באמצעות האתר תתברר בישראל בכל אחד מבתי המשפט ברחבי הארץ .

 

שירות לקוחות

27. לבירורים שונים ואינפורמציה נוספת ניתן לפנות לנציגי מחלקת שירות הלקוחות של החברה באמצעות הדואר האלקטרוני, בכתובת ASAF12@012.NET.IL בימים א’-ה’ בין השעות 08:00 – 20:00 יום ו’ וערבי חג בין השעות 08:00 – 13:00.

28. במקרה של תלונת לקוח, התלונה תענה ותטופל ע”י שירות הלקוחות של פרחי רון עד 48 שעות . לתשומת ליבך!

29. תלונות לא תתקבלנה לאחר שבוע ימים מיום ההזמנה.

30. תלונות על איכות המוצר מתקבלות בטווח של  48 שעות מזמן האספקה ובהצגת המוצר בלבד.