חנויות פרחים באשקלון

חנויות פרחים באשקלון


חנויות פרחים באשקלון שוזרות לכם תחושה של בית


כבר בכניסה לאשקלון, בקניון חוצות, אפשר להריח את שפע הוורדים הטריים. אשקלון, שצמודה למושב ברכיה בו גדלנו ובו אנחנו מגדלים את הוורדים עד היום, היא הבית שלנו. לכן אסף פתח שם את חנות הפרחים הראשונה שלנו יחד עם הוריו ב-1993.

כשאתם מגיעים לחנות, אנחנו רוצים שגם אתם תרגישו בבית. הצוות שלנו הוא אותו צוות כבר שנים. אם זו הפעם הראשונה שלכם בחנות, תגלו מהר מאוד שהנציגות שלנו קשובות לצרכיכם ומוכשרות במציאת הפרחים המושלמים לכל מצב ורגש.

ההכשרות המקצועיות שהן עוברות מספר פעמים בשנה עוזרות לנו לשרת אתכם טוב יותר, מה שמוביל לאחוז גדול של לקוחות חוזרים. תנסו אותנו שוב ותגלו שלאורך זמן, הנציגות כבר זוכרות את השם וההעדפות שלכם – וזה עוזר, כי יש הרבה מבחר.

 

פתחנו 2 חנויות פרחים באשקלון כדי לעטוף אותך בצבעים ובריחות של בית

אשקלון היא עיר שאוהבת מבחר ואוהבת פרחים. בין תנופת צמיחה מרשימה לאוכלוסייה צעירה ותוססת שמתמקמת בשכונות החדשות, תמיד יש כאן סיבה למסיבה. כמו בכל בית, יש באשקלון גם תקופות מורכבות, ואנחנו כאן כדי לעטוף אתכם בצבעים ובריחות מנחמים מתי שאתם צריכים.

כדי להציע כמה שיותר אפשרויות, פתחנו ב-2003 את חנות הפרחים הצעירה ביותר שלנו בקריית האקדמיה. בעוד שחנות הפרחים בקניון חוצות מספקת שירות לחלק המזרחי של העיר ולמושבים שמסביב לאשקלון, חנות הפרחים בקריית האקדמיה נותנת שירות לשאר תושבי העיר.

 

איך נראה יום בחנויות הפרחים שלנו באשקלון

מהרגע שהן פותחות את החנות בבוקר, המוכרות בחנויות הפרחים שלנו באשקלון עובדות קשה כדי לוודא שהחנות מוכנה לשרת את צרכי הלקוחות. הן מטפלות בעציצים, מארגנות סחורה, שוזרות זרים, מכינות הזמנות ומוציאות משלוחי פרחים ללקוחות מרוצים.

במהלך היום, קובי מגיע לוודא שהלקוחות, הנציגות והפרחים מרוצים. הוא אמנם אחד משני מנהלי העסק, אבל עדיין תמצאו אותו משקה צמחים ושוזר פרחים. ביחד עם הצוות, קובי בודק אילו צמחים צריכים לעבור לשיקום בחוות הגידול.

בערב, לקראת הסגירה, מבצעות הנציגות הזמנה מהחווה, כדי לוודא שלמחרת בבוקר שוב יהיו ורדים טריים בחנויות הפרחים.

 

מה אפשר למצוא בחנויות הפרחים שלנו באשקלון?

הצוות המסור שלנו דואג שתמצאו כאן כל מה שרק תרצו. ורדים טריים ישירות מחוות הגידול שלנו במושב ברכיה הם הסיבה העיקרית שאנשים באים לחנויות הפרחים שלנו, אבל אנחנו מציעים את כל סוגי הפרחים, מוסיפים מגוון גדול של צמחים, ומתבלים בשוקולדים, יינות וכמובן, עציצים ואגרטלים.

בחנויות הפרחים שלנו באשקלון תמצאו גם דובונים ובלונים כדי להרחיב את חיוך אהוביכם או להציע מתנות לקהלים שונים במשפחתכם. מבלונים שממותגים בדמויות אהובות על ילדים, כמו דורה ומיקי מאוס, ועד בלונים עם הצהרות אהבה וכרטיסי ברכה עם הקדשה אישית – דאגנו כבר להכל.

 

צריכים משלוח פרחים באשקלון?

כאן בפרחי רון, אנחנו יודעים מניסיון שאין כמו זר פרחים כדי להמיס לבבות רחוקים. חנויות הפרחים שלנו באשקלון מבצעות משלוחי פרחים ברחבי העיר, בקיבוצים ובמושבים הסמוכים, ולכל חלקי הארץ.

המטרה שלנו היא לעזור לכם להעלות חיוך על פני האנשים החשובים לכם. התקשרו ל – 1-800-20-99-55 או שלחו לנו מייל ל- (מייל), תגידו לאן – ומשלוח פרחים יצא מאשקלון, לאחר שגודל ונשזר באהבה, להפעיל את הקסם המיוחד שרק לפרחים יש על בני האדם.