חנות פרחים

חנות פרחים


לאחר 6 שנים בהן ביצענו משלוחי פרחים למרכז מחנות הפרחים שלנו באשקלון, הקשבנו לכם ופתחנו את חנות הפרחים שלנו בחולון ב-1999. הצעד הזה היה משמעותי אצלנו במשפחה. זו חנות הפרחים הראשונה שהקימו האחים קובי ואסף ביחד, מה שסימל את התקופה החדשה של "פרחי רון": העברת העסק לדור השני של משפחת סיגרון.

עם צמיחת העסק, החלטנו לעשות את החיים שלכם הכי טובים שאפשר. חנות הפרחים שלנו בחולון מציעה שפע של פרחים, צמחים, שוקולדים, יינות, בלונים, דובונים ואגרטלים. לפני שנתיים אף הכפלנו את גודל החנות כדי לוודא שתוכלו למצוא את כל מה שאתם צריכים במקום אחד.

 

ורדים טריים שמגיעים ישירות מהחקלאי לצרכן

למרות שתמיד תמצאו אצלנו פרחים מכל הסוגים, "פרחי רון" היא חנות ייחודית בחולון. כאן תמצאו את המגוון הגדול ביותר של ורדים, ולא סתם ורדים, אלא כאלה שנקטפו ביום הקודם בחוות הגידול שלנו ביישוב ברכיה שבדרום.

הוורדים שלנו מחזיקים זמן רב יותר כי המסע שלהם מהאדמה לבית שלכם קצר יותר.

כל יום, קובי מסתובב בין חנויות הפרחים של העסק ומוודא אישית שכל הפרחים והצמחים מטופלים כמו שצריך. הוא יודע לזהות מתי צמח זקוק לטיפול מסור יותר, ושולח אותו לחווה, שם אסף מפקח על שיקומו באופן אישי.

 

צבעים, ריחות משכרים וחיוכים

הצבעוניות של "פרחי רון" בולטת בחנות הפרחים שלנו בחולון, ורבים עוצרים אצלנו בלי להתכוון, באמצע הרחוב, כדי להריח את הוורדים הטריים.

כשהם נכנסים, הם פוגשים 3 נציגות מקסימות, שבאות לעבודה כדי לעזור לכם לשמח אנשים. הן מכירות את השמות וההעדפות של כל הלקוחות הקבועים (שזה מרשים, כי בזכותן יש הרבה לקוחות קבועים), ומתמחות במציאת הזרים האידיאליים לכל סיטואציה גם ללקוחות חדשים.

רק תגידו להן מה מטרת הקנייה, מה ההעדפות שלכם ומה אתה חושבים שישמח את אלו שאתם קונים עבורם… והנציגות שלנו יציעו את זרי הפרחים המתאימים ביותר.

מקצועיות הצוות לא נובעת רק מהשנים הרבות שהנציגות נמצאות בתחום. כאן ב"פרחי רון", אנחנו דואגים שהצוות שלנו יעבור קורסים חדשים מספר פעמים בשנה כדי לוודא שאנחנו משרתים אתכם הכי טוב שאפשר.

כך, למשל, הן יודעות כיצד לשזור זר פרחים, כך ששילוב הצבעים וסוגי הפרחים ירשים את אהוביכם, אבל גם שיהיה פרקטי, שיישב טוב באגרטל ושיחזיק מעמד לאורך זמן.

 

בואו לבקר בחנות הפרחים שלנו בחולון

הקמנו את חנות הפרחים בחולון בסוקולוב 41 (סוקולוב פינת קוגל) כדי שיהיה לכם כמה שיותר נוח לשלב את קניית הפרחים עם שאר הסידורים במרכז העיר.

חנות הפרחים כאן משרתת לא רק את חולון, אלא את כל גוש דן, המרכז ו.. הדרום. לקוחות ותיקים, שמכירים אותנו עוד מחנות הפרחים הראשונה שלנו באשקלון, מזמינים פעמים רבות משלוחי פרחים לילדיהם שעברו למרכז, שבתמורה, שולחים להוריהם פרחים לדרום.

 

צריכים משלוח פרחים בחולון?

אם גם אתם צריכים משלוח פרחים בחולון, התקשרו לטלפון או שלחו לנו מייל ל- asaf12@012.net.il . כל יום מגיע אלינו משלוח פרחים טריים ישירות מחוות הגידול, ונשמח לשלוח אותם מהחנות בחולון ישירות אליכם.